ovale elektronik sigara

Elektronik Sigara ile ilgili Bilmeniz Gerekenler 10 Madde


Daha fazla sigara içen bu sağlıklı sigara alternatif farkında olmak gibi elektronik sigara hızla popülerlik artıyor. Ilk kez alternatif bir nikotin dağıtım sistemi yakından gerçek bir sigara deneyimi taklit edeceği mevcuttur. Birçok kişi bu sayısız içen hayatlarını kaydedilmesini sağlayacaktır inanıyoruz. E-sigara çok umut verici görünüyor ve zaten birçok kişi duman yolu devrim ... kalıcı.
Sadece kamu bilinci içine geliyor, nispeten yeni bir cihaz var çünkü Ancak, elektronik sigara çevreleyen yanlış bir çok şey var. Güvenli mi? Eğer sigarayı bırakmak yardımcı olabilir misiniz? Nikotin bağımlısı alıyorsanız fazla çocuklar bir tehlikesi var mı? Bunlar bu yarar bir şey olup olmadığını akıllı bir karar vermek için sırayla ele alınması gereken mantıklı sorulardır.
Aşağıdaki elektronik sigara yaklaşık 10 SSS bir listesi verilmiştir:
1. Nasıl gerçek bir şey yakın mı? Çok benzer ... en hardcore sigara karşılamak için yeterli. Bir gün alışkanlıkları tamamen kalıcı e-sigara üzerinden geçiş 1-2 paket sigara içen birçok rapor vardır. Buhar tatları, hissediyor ve tütün dumanı gibi görünüyor. Bu sigara istemek o anlık nikotin memnuniyeti sunar.
2. Güvenli mi? Tütün dumanı 4000'in üzerinde toksik kimyasallar bulunur. Dahil hiçbir gerçek duman olduğundan Elektronik sigara bunların hiçbiri yoktur. Duman gerçek bir sağlık problemidir. E-sigara katran, karbon monoksit, vb hakkında endişelenmenize ovale elektronik sigara  gerek kalmadan bir buharlaşmış su / nikotin çözüm teneffüs nikotin teslim
Kendisi tarafından nikotin herhangi bir uzun vadeli kötü sağlık etkilerine neden olduğu kanıtlanmamıştır olduğunu Hekimler devletlerin Royal College tarafından bir rapor. Elektronik sigara buhar yaklaşık 20 maddeler (nikotin dahil) uygun talimatları takip edildiği gibi olan tüm sürece güvenli olarak kabul edilir sahiptir.
3. Bana sigarayı bırakmak yardımcı olabilir misiniz? Elektronik sigara sigara bırakma cihazları olarak pazarlanan DEĞİLDİR. Onlar her yerde kullanılabilecek bir alternatif arayan sigara içenler tarafından kullanılmak içindir. Söyleniyor, sağduyu kesinlikle mantıklı bir durak içilmeyen programı (nikotin sakızı ve yamaları nasıl kullanıldığını benzer) ayrılmaz bir parçası olmaya potansiyeline sahip olduğunu belirler.
4. O FDA tarafından onaylanmış mıdır? E-sigara nikotin teslim cihaz ve şu anda FDA yetki alanına girmemektedir.
5. Neden bu kadar buna karşı bazı gruplar vardır? Bu karmaşık bir soru. Bazı gruplar akılda kamu yararına olabilir ve sadece daha fazla klinik çalışmalar yapılmasını istediğinizi. Diğerleri muhtemelen yakında milyar dolarlık bir endüstri olacak ne yararlanmak için en iyi yolu anlamaya çalışıyorum bir mali ilgi var.
6. Her yerde kullanılabilir mi? Teknik olarak, evet. Hayır ikinci el duman üretilir hiçbir yanan tütün yoktur. Çoğu kamu yerlerde tamamen kabul edilebilir olmasına rağmen, ortaya çıkması gibi olmayabilir restoranlar gibi bazı alanlar vardır. Bu durumlarda sadece ilk personeli ile kontrol edin.
7. Bu çocuklar hedef mi? Kesinlikle değil! Bu konu ile ilgili yanlış bir çok şey var. Bazı anti-grupları bu çocuklara hitap edecek meyve, vanilya, çikolata, vb gibi çeşitli tatlar mevcuttur çünkü iddia ediyorlar.Nikotin sakızı nane ya da genç bir kalabalığa hitap ediyor meyve gibi çeşitli tatlar gelir çünkü bu demek gibi. Yetişkinler de lezzet çeşitli seçenekleri tadını çıkarın! Alt satırda en çok çocuklar için pratik olmayan bir elektronik sigara başlangıç ​​kiti (yani genellikle yaklaşık 100 $ ya da) için başlangıç ​​maliyetidir. Pazarı daha sağlıklı bir alternatif sigara seçim arıyor yetişkin sigara içenler olduğunu.
8. En iyi e-sigara nedir? Eğer ayrımcılık biraz kullanmanız gereken budur. Mekanik sorunlar ile dövme Çin üzerinden gelen ucuz tasarımları bir çok olmuştur. Neyse ki orada yüksek kaliteli üreticileri bir avuç vardır. Araştırma Biraz karar vermenize yardımcı olacaktır. Sadece bazen size keyifli ve sorunsuz bir sigara deneyimi verme kapasitesine sahip olan yüksek kaliteli bir ovale elektronik sigara cihazı almak sağlamak için birkaç dolar daha fazla bir zaman ayırmaya değer olduğunu unutmayın.
9. Ne kadara mal olur? $ 150 - Kaliteli bir başlangıç ​​kiti (şarj edilebilir pil, şarj cihazı ve 5 nikotin kartuşları dahil) yaklaşık 100 $ çalışır. 15 $ - 5 kartuşu A paketi yaklaşık 10 $ çalışacaktır. Sigara paketleri 1.5 - I kartuş 1 eşdeğer kadardır. Matematik yapın. Sigara paketi başına $ 3 - Bu yaklaşık 2 $ ödeme eşdeğerdir.
10. Nereden satın alabilirim? Hala oldukça yeni olduğu için değil, birçok mağaza henüz bu taşıyoruz.En iyi fırsatlar online olarak bulunabilir.

0 yorum:

Yorum Gönder

ovale elektronik sigara